Spor 71 olarak amacımız başta tenis, squash, yüzme, boks, pilates gibi branşların tutkunlarına ihtiyacı olan ürün ve marka çeşitliliğini sunabilmek ve deneyimlerimizden faydalanarak yol gösterebilmektir. Ayrıca tüm dünyada yerleşmiş tenis proshop konseptini Türkiye’de müşterilerimize sunabilmek, profesyonel raket ve kordaj (raket teli) hizmeti verebilmek ve müşterilerimizi her zaman memnun edebilmek başlıca amaçlarımızdandır.

Spor 71 olarak müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimiz olup, misyonumuz tenis severlere dünya çapında bir hizmet vermektir. Bu bağlamda kendimizi sürekli geliştirmeye gayret edinmeyi amaç edinmekteyiz. Ayrıca sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşım misyonumuzun önemli bir parçasıdır.

Markalarımız

Tenis spor dalının öncü lokomotifi durumda olan Head ve Wilson markalarıyla işbirliğimizi sürdürmekteyiz. Asics ve Nike markalarıyla giyim, ayakkabı ve aksesuar gruplarımızla siz müşterilerimize hizmet etmeye çalışmaktayız. Yüzme grubunda Arena, Speedo, Dunlop ve Avessa gibi alanında yetkin markalarla işbirliği içinde olarak sizlere sektördeki tecrübemizle birlikte bu markaları hizmetinize sunmaktayız.

Tarihçe

35 yıllık aşkın tenis, kayak, yüzme gibi branşlardaki marka yöneticiliği kadar uzanan deneyimimizi 2014 yılı itibariyle müşterilerimize indirgeyerek mağazamızı açtık. Bu bağlamda yılların birikimini siz değerli müşterilerimiz için hizmet sektörüne de indirgeyerek kaliteli ve cazip ürün yelpazemizle sizlere hizmet etme arzusundayız.